ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

Snažíme se, aby užívání našich cyklostojanů probíhalo hladce a bylo pro vás příjemnou a pohodlnou zkušeností. I tak se ale může stát, že narazíte na nejasnost. Proto jsme pro vás připravili nejčastější otázky, se kterými se na nás obracíte. Tento seznam budeme nadále aktualizovat podle vašich podnětů, za které děkujeme.

 

Na jaký typ identifikátoru stojan funguje? Stojan funguje při použití jakékoliv bezkontaktní karty, například městské či dopravní. Stejně tak ale stačí jakýkoliv bezkontaktních čip fungující na technologii RFID.

 

Pokud použiji platební či jinou kartu, nehrozí zneužití mých dat? V žádném případě. Stojan čte pouze veřejně čitelná data z vašeho čipu, která nenesou potenciál zneužití.

 

Platím nějaký poplatek za užívání stojanu? Stojan je přizpůsoben k užívání zdarma i pro zpoplatněné užívání. Tuto informaci se dozvíte u provozovatele konkrétního stojanu.

 

Jak dlouho mohu mít ve stojanu uzamčené kolo? Maximální doporučená doba pro uzamčení stojanu je 24h. Opět ale záleží na provozovateli, který vám tuto informaci poskytne.

 

Mohu pro připoutání kola použít i svůj telefon s NFC? S naší mobilní aplikací ano.

 

Mohu si ke stojanu zamknout kolo svým vlastním zámkem? Prosíme o ohleduplnost k ostatním uživatelům. Pokud si neplánujete uzamknout stojan systémem, jak byl navržen, své kolo prosím zaparkujte jinde. Děkujeme.

 

Nedaří se mi odpoutat své kolo, na koho se mohu obrátit? Pokud nastane taková situace a postup pro odpoutání nefunguje, obraťte se prosím na tel. číslo +420 603 310 193.

 

Na koho se mohu obrátit při ztrátě identifikátoru, pokud mám kolo uzamknuté? Pokud nastane taková situace, opět se prosím obraťte na tel. číslo +420 603 310 193.