O PROJEKTU

Bezpečnostní cyklostojan s nabíječkou elektrokol

V Evropské Unii se ročně prodá přes 20 milionů nových jízdních kol – více než automobilů. A všichni tito cyklisté potřebují své kolo parkovat a také zabezpečit. Dvaasedmdesát procent kol je odcizeno z veřejného prostoru a jen půl procenta z odcizené hodnoty se vrátí poškozeným. To je trochu málo, ne?

Strach z odcizení kola často vede k tomu, že lidé přestávají využívat kolo jako dopravní prostředek – do práce, na nákupy,… To je přece velká škoda!

Všechny tyhle informace nás vedly k tomu, že jsme se v roce 2015 pustili do vývoje chytrého cyklostojanu. Je plně autonomní a funguje na principu digitální identifikace – k jeho používání tak postačí bezkontaktní karta.

To pořád ještě není všechno! Běžná jízdní kola na silnicích střídají elektrokola. Zvláště ta je potřeba zabezpečit. Jen pouhé zabezpečení ale nestačí, když vám po půldni objíždění města dojde baterie. I to umíme vyřešit!

Do světa tak uvádíme bezpečnostní cyklostojany s nabíječkou elektrokol!

  • je vybaven pancéřovým řetězema nelze jej překonat pákovými kleštěmi, jedná se tak opravdu o bezpečný cyklostojan
  • je plně autonomní
  • má vlastní solární nabíjení
  • disponuje připojením nainternet
  • obsahuječtečku všech standardně používaných bezkontaktních karet, včetně platebních, ovládat jej můžete i mobilem přes NFC